KURUMSAL


Kuzenler Asansör Kiralama
İstanbul Asansör Kiralama- Taşıma ve Nakliye Hizmetleri

2010 yılında bu işe adım atmıştır. Bu sektöre girdiği günden bu yana gerek tecrübesinde gerek müşteri ilişkilerinde gerekse kalitesinde sürekli artış göstermiştir.

Ankara’da asansör kiralama denilince akla gelen ilk isimler arasında olmaktan gurur duyan firmamız Kuzenler Asansör Kiralama siz değerli müşterilerimize daha çok hizmet vermek amacıyla İstanbul’da hizmetlerini sürdürmeye deva etmektedir.

İstabul'un her ilçesinde nakliye asansörü, asansör kiralama, yük asansörü ve asansörlü taşıma faaliyetlerine kaliteden ödün vermeden devam etmektedir.


Dream marka 30-40-50-60-70 metre asansörlerimizle  İstanbul’da kiralık asansör ve asansörlü yük taşıma hizmet vermekteyiz.
İnşaat firmalarına, müteahhitlere, camcılara, nakliye firmalarına, mobilyacılara kiralık asansör temin etmekteyiz. Kentselleşme sebebiyle yüksek katlara ulaşım sağlamak için 60-70 metre asansörler tercih edilmektedir. 70 metre asansörümüzün teknik aksamları Türkiye’de tek olup, tamamen yüksek katlı konutlara ulaşım sağlamak amacıyla üretilmiştir.


25. Kata kadar ulaşan 70 metre asansörümüz son derece güvenli olup uzman operatörler tarafından kullanılmaktadır. Asansör Kiralama işinde en önemli noktalardan biri ise operatördür. Asansörlerimizin operatörleri tam eğitimli olup bu işte profesyonellik derecesine gelmiş operatörlerdir.

Kuzenler Asansör Kiralama, İstanbul asansör kiralama hizmeti dışında asansör satışı da yapmaktadır.
Asansör kiralama işine başlamak isteyenlere ya da filosuna artı olarak asansör almak isteyen firmalara asansör temin etmektedir.
Daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için 0 543 526 00 11 – 0 544 790 66 06 numaralı hatlardan bize ulaşabilirsiniz.